Papildomos paslaugos

MAXI JANGA

Nesugalvojate kaip užimti svečius? Žaidimas  maxi “JANGA”  puikus pasirinkimas. Šis žaidimas sudomins kiekvieną.
Žaidimas puikiai tinka vestuvinėms pramogoms, bernvakariams/mergvakariams, gimtadieniams, kelionėms į gamtą ar įmonės šventėms, bei laiko praleidimui draugų rate.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotoaparatas Fujifilm Instax WIDE 300 skirtas momentinei 62 x 99 mm fotografijai Fujifilm instax wide plokštelėmis fotografuoti.

Su momentine kamera Fujifilm INSTAX Wide 300 akimirksniu užfiksuosite džiugias akimirkas ir sukursite prisiminimus. Šiuo fotoaparatu 86 x 108 mm dydžio plokštelėse nufotografuosite plataus formato 62 x 99 mm vaizdus. Ryškių vaizdų fiksavimui INSTAX Wide 300 turi ištraukiamą didelės raiškos 95mm f/14 objektyvą su dviem fokusuojamo nuotolio nustatymo padėtimis ir 0.37x optinį vaizdo ieškiklį tiksliam kadro komponavimui.

Fotoaparatas automatiškai nustato reikiamą ekspoziciją. Tačiau priklausomai nuo situacijos galite koreguoti kadro šviesumą įvesdami ekspozcijos korekcijas ±2/3 EV (ekspozicijos kompensavimas). Įmontuota INSTAX Wide 300 blykstė turi automatinį galios nustatymą ir užpildančios blykstės režimą.

Be to, fotoaparatas turi LCD ekraną, rodantį likusių kadrų skaičių, ekspozicijos kompensavimą ir blykstės režimus.

Momentinių nuotraukų spausdintuvo nuoma

Šio mažo spausdintuvo pagalba, iš bet kurio Apple ar Android įrenginio atspausite momentinę nuotrauką. Turėsite galimybę ją redaguoti savo telefone. Daugiau info rasite čia:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=57&v=lL04DzCduCE

Momentinės nuotraukos kitaip... fotografuojat savo išmaniuoju ir nuotrauką klijuojate į palinkėjimų knygą. Dėl rezervacijos ar platesnės informacijos kreipkitės asmenine žinute.