Rekomenduojame

Viduramžiai LT - profesionalų komanda, atlikusi daugiau nei 4000 renginių per 18 savo veiklos metų. Dirbame ne tik visoje Lietuvoje, tačiau ir užsienio festivaliuose bei renginiuose.

Esame sukūrę ir galime pasiūlyti įvairių šou programų:
●    Ugnies šouINFERNO” - oficialiai pripažintas geriausiu ugnies šou Lietuvoje, nugalėjęs kitų grupių pasirodymus konkurse “Pasaka”;
●    Pirotechnikos šou “EUFORIJA”;
●    Ledo skulptūrų šou “LEDO ROŽĖ”;
●    Iliuzijų šou programa “SAPNAS X” - pasirodymas, “Lietuvos Talentai” konkurse laimėjęs 2-ąją vietą;
●    Didžiausias ugnies šou Lietuvoje “FENIKSAS”;
●    Nestandartiniai ugnies šou pasirodymai.

Nesvarbu, ar atliekame jaukų kamerinį pasirodymą, ar organizuojame grandiozinę miesto šventę - niekada nedarome kompromisų kokybės atžvilgiu!

Kontaktai:
El. p.: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Telefonas: +370 638 57742
https://viduramziai.lt/
Facebook paskyra


Siūlome Jums naminį, skanų, maistą visomis progomis - vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams ir bet kokiai darbo - darbuotojų pasibuvimui. Maistas pristatomas 50 km atstumu aplink Marijampolę...nors už papildomą mokestį galime atvykti ir toliau (buvo vežama į Alytų, Šiaulius, Kauno raj)...

Yra galimybė į sodybas, pirteles visą maistą patiekti mūsų induose, padėkliukuose, o karštą atvežti marmituose.
Dėl kainų galit kreiptis tel. 8 690 90537 arba el. paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Šventinių palapinių 5x10m 5x6 nuoma. Tai geriausias sprendimas surengti šventę Jūsų pasirinktoje vietoje 20-40 žmonių . Jeigu organizuojate didesnę šventę galima nuomotis keletą šventinių palapinių, tad galimybė talpinti net nuo 80 ir daugiau žmonių. Šiuo metu mes galime pasiūlyti palapinių renginiams iki 400 žmonių.

Kitos mūsų teikiamos paslaugos:

  • Medinių stalų su suolais nuoma 20-80 žmonių.
  • Žodžio “MEILĖ” šviečiančių raidžių nuoma
  • Blaupunkt garsiakalbio su belaidžiu mikrofonu, USB ir Bluetooth nuoma.
  • Autentiško žiguliuko nuoma foto sesijoms ir ne tik.

Kontaktai:

Paulius Kundreckis
Tel. nr.  +37065259323
http://sventesjusukieme.lt/
https://www.facebook.com/sventiniupalapiniunuoma/
El. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ieškote vienetinės rankų darbo dovanos? Norite, kad Jūsų šventė būtų išskirtinė ir įsimintina? Užsukote kaip tik čia. Kuriame įvairią šventinę atributiką, kuri Jums ir Jūsų svečiams primins apie Jūsų sūnelio ar dukrytės krikštynas, Jūsų vestuves, jubiliejų ar gimtadienį. Maketuojame kvietimus, padėkas, diplomus, sveikinimų raštus, saldainių popieriukus, pasižadėjimų korteles, butelių etiketes ir kt.
Dekupažo technika dekoruotos krikštadėžės– vardinė, orginali ir vietinė dovana krikštukui (-ei). Taip pat dekoruojame, rėmelius, taupykles, dantukų dėžutes, plaukų šepetukus, papuošalų dėžutes, komodėles ir kitas dovanas pagal Jūsų norus.

Taip pat siūlome siūtus rankų darbo simbolinius krikštynų maišelius: cukrui, pinigėliui, muilui, kruopoms sudėti. Na ir pasirūpinsime Jūsų šventės svečiais. Bičių vaško žvakutės natūrali, šilta ir jauki padėkos dovanėlė.

Laukiame Jūsų užsakymų! Siūlykite savo dovanų idėjas ir kartu sukursime, kad Jūsų šventė būtų įdomi, graži ir išskirtinė.

Facebook