Tai mums yra ne tik darbas, tai - mūsų gyvenimo būdas. Esame komanda, kuri padarys viską, kad šventė būtų įsimintina ir pranoktų jūsų lūkesčius. Mūsų tikslas, kad jūsų norai būtų ne tik išklausyti, bet ir įgyvendinti.
Renginių srityje turime daug patirties, tad ilgametė patirtis  mus išmokė savo darbą atlikti atsakingai.

Renginių vedimas, gyvas dainavimas, DJ paslaugos.

Prisitaikome prie kiekvieno kliento poreikių ir norų. Turime kelis paslaugų paketus: 6 val. arba 8 val.- vakaro vedimas, dainavimas gyvai iki 24:00 val. toliau DJ paslaugos. Į kainą įskaičiuotai smulkūs prizai šventės svečiams, garso įranga 1 kw, apšvietimo įranga šokių erdvei (lazeris R+G, LED PAR, LED šviesos efektai, dūmų generatorius). Galimi kiti paslaugų komplektai pagal susitarimą.

Laukiame jūsų skambučių, el. laiškų. Mielai pabendrausime, susitiksime puodeliui arbatos aptarti jūsų šventę ir žinoma pasidalinsime patarimais, sukaupta patirtimi, bei rekomenduosime kitus geriausius švenčių tiekėjus.

Vakaro vedimas

Esu Vaidas Akelaitis – jūsų šventės vedlys, mano neatsiejamas bagažas į jūsų šventę - gera nuotaika, plati šypsena bei energijos užtaisas. Esu ne tik kalbantis, bet ir dainuojantis LT bei RU kalbomis. Visuomet turintis idėjų, kuriomis mielai pasidalinsiu su jumis, kad jūsų šventė būtų įsimintina tiek jums, tiek jūsų svečiams.
Dažnai manęs klausia, “kokia jūsų patirtis vedant šventes?”, galėčiau atsakyt nedidelė arba didelė, tik nežinau su kuo palyginti, o suskaičiuoju apie 600 renginių kuriuos teko vesti. Bet patirtis nesukaupiama vien iš renginių kuriuos teko vesti pačiam, jau 20 metų gyvenu renginių bei švenčių ritmu.
Dirbame komandoje su Dj, garso bei apšvietimo aparatūrą, todėl jums nereikės papildomai gaišti laiko paieškoms.


Dainavimas gyvai

Jūsų šventės metu galime pasiūlyti alternatyvą įprastiems vestuvių muzikantams. Sakome NE klavišiniams ar kitiems instrumentams. Muzika Skambės originali ir daina bus atliekama tik gyvu balsu. Dainavimas gyvai dažnai leidžia svečiams dainuoti kartu bei jaustis kad jie tikrai yra puikioje šventėje. Kaip aš dainuoju galite vertinti patys pora mano dainų jums.

Radijo stoties klausytojai 2012 metų pabaigoje išrinko konkurso laureatus. Jų sprendimu, ....... Trečiasis liko konkurso naujokas VAIDAS AKELAITIS su savo kūrybos daina „Dulkėta gatve“.DJ paslauga jūsų šventei

DJ ar patiems leisti muziką?
 Manau tai vienas dažniausiai iškylančių klausimų, pradedant organizuoti savo šventę DJ ar patys galime pasileisti muziką? spręsti tik Jums.
Dažnai organizuojant savo šventinį vakarėlį (vestuves, gimtadienis, krikštynos) kyla klausimas kas bus atsakingas už muzikinį foną, dj’us ar patys svečiai?
Dažniausia galvojame, kad muziką galime pasileisti ir patys… Tuomet prasideda grojaraščio sudarymas, kuris dažnai būna paremtas vieno asmens pamėgtu muzikos stiliumi arba iš vis jo nebūna ir sakome, kad kiekvienas pasileis sau patinkančią dainą. Tenka matyti, kaip nekantrūs šventės dalyviai bėga perjungti dainą dar jei net neįpusėjus. Tokia šventė muzikine prasme pasmerkta baigtis anksčiau laiko.

Mano nuomone norint atsipalaiduoti ir linksmai pasišokti verta samdyti DJ kuris sukaupęs patirtį ir jo turima fonoteka yra turtinga. Geras dj’us nepadainuos jums patinkančios dainos, tačiau labai didelė tikimybė, kad jis pagros jums ir jūsų svečiams patinkantį kūrinį, jei yra profesionalas ir gerai išmano savo darbą. Renkantis DJ savo ypatingai šventei nereikėtų daryti klaidos žiūrint į kainą. Juk ta šventė būna tik vieną kartą gyvenime, todėl norisi, kad ji tikrai būtų įsimintina ir jos nesugadintų dj, kuris kainuoja labai pigiai, tačiau neturi tam reikiamos patirties. Neužtenka vien tik prisirašyti senų ir naujų dainų. DJ turi stebėti situaciją ir žinoti, ką ir kada paleisti, kada groti muziką fonui, kada šokiams, kada pritildyti, kada pagarsinti, ką pagroti susirinkusiems, kad jie galėtų prisiminti savo vaikystę ir galbūt tai, kas priverstų žmogaus emocijoms veržtis per kraštus, žinant iki skausmo pažįstamą ir taip mylimą melodiją. Kartais vakarėlio organizuojantys užsakovai labai griežtai nubrėžia ribas, ką reiktų groti ir ko nereikėtų, tačiau vertėtų nepamiršti, kad susirinkusių svečių muzikinis skonis būna labai skirtingas, todėl kažkiek reikėtų atsižvelgti ne vien į savo, bet ir į jų muzikinį skonį.

Geras DJ visada sugeba parinkti muziką tiek jaunimui, tiek vyresniems svečiams.

LINKSMAI ŠVĘSTI VISADA MALONIAU!